Wykorzystanie drona w branży nieruchomości.

  • -
filmy-dronem.pl

Wykorzystanie drona w branży nieruchomości.

W natłoku ofert nieruchomości coraz ciężej jest wyeksponować swoje oferty. Z pomocą przychodzą nam nowe technologie, a konkretnie w tym wypadku drony.

Zastosowanie drona do wykonania zdjęć lub filmu promującego sprzedaż nieruchomości ma bardzo dużą zaletę, a mianowicie jest kilkukrotnie tańsze niż wynajęcie fotografa, pilota oraz śmigłowca, daje również możliwość pokazania działki budowlanej, nieruchomości zabudowanej, lub każdej innej nieruchomości z perspektywy, której z ziemi nigdy by się nie dało zobaczyć.

zdjęcia lotnicze nieruchomości dronem

zdjęcia lotnicze nieruchomości dronem

Zdjęcia dronem dają możliwość agentom nieruchomości ładniejszego i ciekawszego zaprezentowania nieruchomości wystawianej na sprzedaż, wraz z jej otoczeniem: ogrodem, basenem, infrastrukturą drogową, umiejscowieniem w stosunku do innych nieruchomości. Na zdjęciach nieruchomości wykonanych dronem można umieścić logo biura nieruchomości lub developera, dane teleadresowe sprzedawcy, zaznaczenie granic w przypadku działki budowlanej.

działka budowlana z powietrza dronem

działka budowlana z powietrza dronem

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wykonywania zdjęć lotniczych z powietrza dronem nieruchomości – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapytaj o ofertę na zdjęcia dronem – OFERTA

dom z powietrza

dom z powietrza dronem